Na programu se objeví dokonce i dvě pohádky pro nejmenší diváky. Od 14 hodin uvede Mateřské centrum Hvězdička známou a oblíbenou Perníkovou chaloupku. Následně Áčko zahraje Deník kocourka Modroočka od 15 hodin, která je plná veselých písniček pro děti.
Pak se trochu víc přitvrdí a od 17:30 hodin vystoupí nejmladší divadelní soubor v Benešově s názvem deFormace se svou zdařilou autorskou hrou Honzo, vstávej, v níž se dostanou pod kůži kontroverzní eutanazii.
Na jevišti je poté vystřídá Áčko možná ještě tvrdším dramatem Vítejte do Klubu, který začne od 20:30 hodin.
Poslední představení od 22 hodin odlehčí celý večer. Hra s názvem Komedie 2015 je příběh dvou žen a jejich peripetií s mužskou populací.
Muzia a poezie se bude prolínat celým večerem. Tedy neváhejte a přijďte si užít večer plný kultury a zábavy, dát si dobrý drink a pobavit se.
Více o programu: http://komornistudioa.webnode.cz/