Jedná se o síťovou jízdenku, se kterou můžete po dobu 7 nebo 14 dní cestovat neomezeně všemi vlaky Českých drah v druhé vozové třídě. Jízdenka je nepřenosná, při kontrole u průvodčího ve vlaku je tedy nutno doložit například občanským průkazem nebo IN kartou, že to jste opravdu vy.
Základní jízdenka na léto stojí 1190Kč na 14 dní a 790Kč na týden a koupit si ji může každý. Držitelé IN karet Českých drah nebo majitelé platného průkazu ISIC mají jízdenku na léto dokonce jen za 990Kč na 14 dní a 690Kč na týden. Jízdenku je možno koupit pouze na období od 1.7.2015-31.8.2015, platnost jízdenky je 7 nebo 14 po sobě jdoucích dnů, maximálně ale do 31.8.2015. Jízdenku je v předprodeji možno koupit již nyní, a to jak u pokladních přepážkách tak i na eShopu Českých drah ZDE.
Jízdenka platí ve všech vlacích Českých drah. Neplatí pouze na lanové dráze na Ještěd a ve vlacích s povinnou místenkou (zejména vlaky Pendolino) je nutno si k ní ještě dokoupit povinnou místenku.
-JaV-